SE SI Të RRITEN PAK ZEBëR - HAWORTHIA SUBFASCIATA
Kujdesen për pak zebër Kushtet e bimëve në rritje - haworthia subfasciata dritë, lotim, pak zebër Lloji i dheut, lagështi, temperaturë | Shtëpia Bimët

Kujdesen për Pak zebër (Haworthia subfasciata)

Pak zebër Haworthia subfasciata dritë:

Pak zebër Haworthia subfasciata preferon high-drita zonat të rritet.

Pak zebër Haworthia subfasciata temperaturë:

Pak zebër Haworthia subfasciata preferon mesatarja (18 ° c natën, 24 ° c ditë) temperaturë të rritet.

Pak zebër Haworthia subfasciata lagështi:

Pak zebër Haworthia subfasciata preferon të ulët (5% - 24%) lagështi të rritet.

Lotim Pak zebër Haworthia subfasciata:

Pak zebër Haworthia subfasciata preferon sipërfaqja e tokës që të jenë të thatë para se të ri-lotim të rritet.

Pak zebër Haworthia subfasciata lloji i dheut:

Pak zebër Haworthia subfasciata preferon succulents dhe cacti lloji i dheut të rritet.

Shih gjithashtu:

BIMëT Që RRITEN Në ZONAT ME LAGëSHTIA MESATARE Cili succulents dhe cacti zbukurimi nevojë për sasi mesatare e lagështisë për rritje? (Pak zebër Haworthia subfasciata lloji i dheut)

BIMëT MESME LEHTA HOUSE Cili succulents dhe cacti bimët e shtëpisë nevojë për sasi të mesme të lehta për rritje? (Pak zebër Haworthia subfasciata lloji i dheut)

BIMëT LARTË LEHTA HOUSE Cili succulents dhe cacti bimët e shtëpisë nevojë për sasi të lartë të lehta për rritje? (Pak zebër Haworthia subfasciata lloji i dheut)

BIMëT Të CILAT RRITEN Në TEMPERATURA Të ULëTA Cili succulents dhe cacti bimët e shtëpisë need temperaturë të ulët për rritje? (Pak zebër Haworthia subfasciata lloji i dheut)

BIMëT Të CILAT RRITEN Në TEMPERATURA Të LARTA Cili succulents dhe cacti bimët e shtëpisë duhet temperaturë të lartë për rritje? (Pak zebër Haworthia subfasciata lloji i dheut)

BIMëT ULET LEHTA HOUSE Cili succulents dhe cacti bimët e shtëpisë nevojë për sasi të ulët të lehta për rritje? (Pak zebër Haworthia subfasciata lloji i dheut)

BIMëT Që KANë NEVOJë PëR NJë SHUMë UJë Cili succulents dhe cacti bimët e shtëpisë need tokës me lagështi për rritje? (Pak zebër Haworthia subfasciata lloji i dheut)

BIMë E CILA RRITET Në ZONAT E THATA Cili succulents dhe cacti bimët e shtëpisë nevojë për sasi të ulët të lagështisë për rritje? (Pak zebër Haworthia subfasciata lloji i dheut)

BIMëT SHTëPI PëR DIELL Të PLOTë Cili succulents dhe cacti zbukurimi duhet rrezet e diellit shumë për rritje? (Pak zebër Haworthia subfasciata lloji i dheut)

BIMëT ULET HOUSE MIRËMBAJTJA Cili succulents dhe cacti bimët e shtëpisë kërkojnë mirëmbajtje të ulët? (Pak zebër Haworthia subfasciata lloji i dheut)

en  af  ar  az  be  bg  ca  cs  da  de  el  es  et  eu  fa  fi  fr  ga  gl  gu  he  hi  hr  ht  hu  hy  id  is  it  ja  ka  ko  lt  lv  mk  ms  mt  nl  no  pl  pt  ro  ru  sk  sl  sq  sr  sv  sw  ta  te  th  tl  tr  uk  vi  zh  zht 

Copyright (C):Online press. All rights reserved.

We use "Cookies" for better user experience. By proceeding to use this page you approve our Cookie policy.

Close this notice Find out more